نتایج جستجو برای عبارت :

یا علی گفتن حلقه‌ی در بهشت

یا علی گفتن حلقه‌ی در بهشت
شیخ صدوق رحمه الله روایت کرده است:
۱۳- حدثنا أبی (رحمه الله)، قال: حدثنا عبد الله بن الحسن المؤدب، عن أحمد بن علی الاصبهانی، عن إبراهیم بن محمد الثقفی، قال: حدثنا محمد بن داود الدینوری، قال: حدثنا منذر العشرانی، قال: حدثنا سعید بن زید، عن أبی قنبل، عن أبی الجارود، عن سعید بن جبیر، عن ابن عباس، عن النبی (صلى الله علیه وآله)، قال: إن حلقة باب الجنة من یاقوتة حمراء على صفائح الذهب، فإذا دقتالحلقة على الصفحة طنت وقالت: یا
عمر زاهد همه طى شد«به تمناى بهشت»او ندانست که در«ترک تمناست بهشت»این چه حرفیست که در«عالم بالاست بهشت»هر کجا وقت خوش افتادهمانجاست بهشت ...!دوزخ از تیرگی بخت درون من و توستدل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...!
✍️صائب تبریزی
بهشت .....بهشت خونه ی شماست بابا ...وقتی در رو باز میکنم و میبینم روی مبل نشستی ....بهشت،دستای شماست بابا وقتی بغلم میکنی ...بهشت،آغوش امنته .....بهشت قربون صدقه هاته ‌...بهشت اشکاته وقتی از سامرا میگی ....بهشت شمایی بابا ...بقیش جهنمه ......+بابا یک ماه برای بازسازی حرم سامرا رفته بود ....
حلقه های قفل زونکن:حلقه D شکل
حلقه D شکل
این نوع حلقه، ترکیبی از حلقه o
و قوسی است. با این نوع حلقه اوراق منظم و هم ردیف  روی هم قرار می گیرند.
این نوع حلقه سبب افزایش گنجایش زونکن شده و بررسی، ورق زدن و پیدا کردن
اوراق را سریعتر و راحت تر می کند.
 رسولخدا ص  فرمود  هرکه لا اله الا لله  بگوید برایش درختی در بهشت  کاشته شود که از باقوت سرخ باشد بن ان درختدر مشگ سعبد است و میوه اشاز عسل شیرین تر واز برف سفیدتر واز مشگ خوشبو تر است در ان درختها  است  مانند پستانهای دوشیزگانکه در زیر هفتاد پیراهن بر امده باشد ورسول خدا ص فرمود بهترین عبادت گفتن لا اله الا لله است  حضرت صادق ع فرمود بهای بهشت گفتن و لا اله الله و الله اکبر است  حضرت صادق ع فرمود جبرییل ع  برسول خدا گفت خوشابحال هر کس از امت
آیت الله جوادی آملی: جناب حُرّ، اگر در بهشت یادش باشد که با پسر پیامبر(ع) چه کرد، بهشت برایش جهنم می‌شود. اصلا در بهشت یادش نیست و خداوند خطایش را از یادش می‌بَرَد تا در بهشت هیچ اندوهی به او نرسد. بقیه خطاکاران هم چنینند. این خداست...
برای مشاهده ویدیو اینجا کلیک کنید.
دستور یک غذای رژیمی با گوشت چرخ کرده که خیلی خوشمزه می شود حتی خیلی بهتر از سرخ کردن آن است .
مواد لازم : گوشت چرخ کرده پیاز رنده شده پیاز حلقه شده فلفل سبز حلقه شدهقارچ حلقه شدهسیب زمینی حلقه شدهگوجه‌فرنگی حلقه شده

طرز تهیه :گوشت چرخ‌کرده رو با پیاز مخلوط کنید و ته ظرف پیرکس که یکم لبه داشته باشه پهن کنید  بعد سعی کنید مثل اینکه کبابه یه خطایی روش بندازید بعد روی آن رو با سیب زمینی حلقه شده بعد با فلفل سبزهای حلقه شده و بعد یک لایه پیاز حل
بسم رب الشهدا و الصدیقین
پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی قاین
دارای 4 حلقه صالحین
اعم از حلقه صالحین نونهالان (( آموزش احکام دینی))
حلقه صالحین نوجوانان (( آموزش و مهارت سبک زندگی ))
حلقه صالحین جوانان (( آموزش احکام و سبک زندگی 2 ))
حلقه اعضاء کادر پایگاه (( نظارت بر امور اجرایی ))
و 2 نشست فعال
همچون منتظران ظهور و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است .

پیامبر اکرم‏ (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمود: بر روی دَرِ بهشت حلقه‏  ای از یاقوت سرخ است، بر صفحه‏ ای زرّین. هنگامی که آن حلقه بر صفحه زرین کوفته شود، صدا و طنین آن «یا علی» است؛
«إنّ حلقة باب الجنة من یاقوتة حمراء علی صفائح الذهب، فإذا دقّت الحلقة علی الصفحة طنّت وقالت: یا علی».[بحار الانوار ج8 ص 122]

این حدیث شریف را استاد علامه طباطبایی(رضوان‏ اللّه‏ علیه) در مجلس درس چنین شرح دادند:

سرّ این که صدای کوبه در بهشت «یاعلی» است، این است
للیمَّ افْتَحْ لی فیهِ أَبْوابَ الْجِنانِ وَأَغْلِقْ عَنّى فیهِ أَبْـوابَ النّـیران
و به شما پاداش قرآن یا پاداش صالحان در مؤمنان داده می شود.
بهشت “عقل” است ، نه “انکار”
بهشت زندگی پرهیزکاران و سفیدهاست.
قیمت بهشت ​​”کارهای عدالت” است.
درهای بهشت ​​از طریق “خداپرستی” ، “سرقت” ، “اطاعت” و “عدالت” برای بشر باز است.
اگر در دعای امروز از خدا خواسته شده است که دروازه های بهشت ​​را باز کند ، ما نیز باید به بهشت ​​را آماده کنیم. ورود
آداب سخن گفتن
در اسلام باب وسیعی برای این مسأله گشوده شده، از جمله اینکه: تا سخن گفتن ضرورتی نداشته باشد سکوت از آن بهتر است. چنانکه در حدیثی از امام صادق  علیه السلام  می خوانیم: السکوت راحة للعقل؛ سکوت مایه آرامش فکر است. [1]
و در حدیثی از امام علی بن موسی الرضا  علیه السلام  آمده است:من علامات الفقه: العلم و الحلم و الصمت، ان الصمت باب من ابواب الحکمه؛ از نشانه های فهم و عقل، داشتن آگاهی و بردباری و سکوت است، سکوت دری از درهای حکمت است. [2]البت
ایده امروزمون
برای درست کردن این گوشواره ها یه سری حلقه سرمه ای و یه سری حلقه سفید اماده کنید، طوری که حلقه های سرمه ای بزرگتر باشن، بعد با فشار دو‌انگشت اشاره و شست، حلقه ها رو به شکل چشم در بیارد و بعد کنار هم بچسبونید و با مروارید تزئین کنید

ادامه مطلب
سال‌ها گفته بودی و شنیده بودی، زمزمه کرده بودی و گریسته بودی، بیتاب شده بودی و گریبان‌ چاک کرده بودی  و حالا...زمان آن است که یک‌عمر دل‌تنگی را فراموش کنی!
وقتش رسیده که در میان گریه بخندی و با خنده از شوق اشک بریزی.
یادش به خیر در دنیا همیشه می‌گفتی:
بهشت ارزانی خوبان عالم
بهشت من تماشای حسینه
حالا این بهشت، این تو، این هم...
چطور می‌توانی عطش یک‌عمر را با دیدنش خاموش‌ کنی؟
سرور جوانان بهشت اینجاست و دوستانش شیرینی لحظه‌ دیدار را حس می‌ک
SellRider بهترین کاندوم کریستالی متمرکز اضافی با SibRider با ویبراتور حلقه و روان کننده برای کاندوم اضافی لذت (1S) کاندوم (1S)
اولین نفری باشید که این محصول را مورد بازنگری قرار میدهدقیمت ویژه39 539 99946٪ تخفیف
به طور موقت قطع شدبا عرض پوزش ، ما در حال حاضر این محصول را ذخیره نمی کنیمتحویلتحویل Pincode را وارد کنیدCheckEnter pincodeمعمولاً طی 9-9 روز تحویل داده می شود؟برای تاریخ دقیق و هزینه های تحویل دقیق ، پینکد را وارد کنیددیدن جزئیاتنکات برجستهکاندوم Ribbed & Dottedط
کشیدن حلقه برگ و گل زیبا با آبرنگ، کار خیلی آسونیه و حاصل هم زیبا میشه.
من از قلم گرد شماره 9 و مقوای آبرنگ استفاده کردم.
از این کارت به‌عنوان کارت تبریک، تشکر، هدیه و حتی به‌عنوان کار تزئینی میشه استفاده کرد.
روال کار رو هم از لینک زیر می‌تونید مشاهده کنید:
مشاهده فیلم آموزش حلقه گل آبرنگ در آپارات: https://www.aparat.com/v/XhA5w
اسباب بازی حلقه پرتاب شش حلقه Quoits
اسباب بازی حلقه پرتاب شش حلقه یک اسباب بازی قدیمی هیجان انگیز است که به افزایش تمرکز بسیار کمک میکند.
یک بازی ساده که هم به صورت گروهی و هم انفرادی قابل انجام است. می توانید برای کودکان دلبندتان مسابقات هیجان انگیز طراحی کنید تا در کنار ورزش و تمرکز لذت رقابت را نیز تجربه کنند. این اسباب بازی باعث افزایش تحرک در کودکان می شود. هماهنگی حرکت دست با چشم و افزایش تمرکز از ویژگی های این بازی می باشد.
نسل جدید کودکا
در این حلقه نخست الگوریتم ها و مدل های ارائه شده برای فرایند اجتهاد و استنباط دینی مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد و از جمع بندی مباحث، الگوریتمی طراحی می شود
در ادامه، با الگوریتم طراحی شده، چندین مسئله فقهی زیر نظر استاد بررسی می شودهمچنین تطبیق این الگوریتم با درس های خارج موجود حوزه، از دیگر برنامه های حلقه است.
آه بس آفت از این حضرت و آقا گفتن راه پایین زدن و حضرت والا گفتن
وه که زین گفت عجب سمّ و بلایا خیزدپوچی خویش به هر گوش و زوایا گفتن
این همه نقل که از سایه‌ی نیکان دارندوین همه قول به پیدا و خفایا گفتن
جان تو خسته نشد زین همه ورّاجی‌ها؟زان دهان کف بنایامد ز سجایا گفتن؟
تو چه‌ای پس تو که‌ای در ره بالارفتن؟تو به پندار خوشی زین همه هاها گفتن؟
ای عجب دوزخ از این قوم به تک بگریزددیو و دد جامه درد زین همه بیجا گفتن
پشت منبر به در آمد به بیابان گم شدکه
آه بس آفت از این حضرت و آقا گفتن راه پایین زدن و حضرت والا گفتن
وه که زین گفت عجب سمّ و بلایا خیزدپوچی خویش به هر گوش و زوایا گفتن
این همه نقل که از سایه‌ی نیکان دارندوین همه قول به پیدا و خفایا گفتن
جان تو خسته نشد زین همه ورّاجی‌ها؟زان دهان کف بنیامد ز سجایا گفتن؟
تو چه‌ای پس تو که‌ای در ره بالارفتن؟تو به پندار خوشی زین همه هاها گفتن؟
ای عجب دوزخ از این قوم به تک بگریزددیو و دد جامه درد زین همه بیجا گفتن
پشت منبر به در آمد به بیابان گم شدکه د

در پنج‌شنبه آخر سال به بهشت زهرا (س) نرویدرئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از مردم خواست که در پنج‌شنبه آخر سال برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) مراجعه نکنند.

خداکرمی در پایان اظهارکرد: سازمان بهشت زهرا (س) در این چند روز مدام از مردم درخواست کرده است که به زیارت اهل قبور نیایند اما از آنجایی که زیارت رفتگان یکی از آیین‌های مرسوم ایرانیان است، نگران هستیم که مبادا تعداد افراد مراجعه‌کننده در روزهای پایانی سال به‌ویژه پنج‌شنبه و جمع
ابزار=یک حلقه کش نازک کاملا نرم  _  یک کارت ویزیت  _  یک قیچی کند.

حلقه کش را دور کارت بیندازید. سپس کارت را با قیچی از یک طرف به طرف دیگر به گونه ای ببریدکه مسیر قیچی از یک طرف به طرف دیگر
به گونه ای ببرید که مسیر قیچی عمود بر حلقه کش باشد. کارت دو تکه میشود بدون آنکه آسیبی به کش برسد!
سلام برنامه چاپ اعداد سه رقمی بدون تکرار با سه تا حلقه تو در تو و یک دستور شرط می باشد و شما با اضافه کردن یک حلقه یا n حلقه اعداد چهار رقمی یا n رقمی بدون تکرار می توانید درست بکنید. 
مثال: اعداد سه رقمی بدون تکرار را بنویسید؟
تمامی اعداد سه رقمی بجز اعداد 111، 222، 333، 444، 555، 666، 777، 888، 999
کد برنامه: 
class Main {
public static void main(String[] args) {
for (int i = 0; i <= 9 ; i++) {
//حلقه اول برای چاپ اعداد صدگان
for (int j = 0; j <= 9; j++) {
//حلقه دوم برای چاپ اعد
فیلم با ژانر ماورایی خود سعی در نشان دادن ایمان داشتن به خداوند و تحمل سختیها و تسلیم در برابر خداوند و نداشتن ایمان و یا ضعف آن را در قالب یک خانواده که زن و شوهری جوان دو فرزند خود را در حادثه‌ای از دست می‌دهند را به نمایش بگذارد(در واقع این چیزی است که جامعه امروز جهانی خصوصا جامعه ما شدیدا با آن مواجه است از یک سو ایمان ظاهری یا همان ریاکاران و متظاهران و از سوی دیگر مومنین واقعی که در شرایط سخت امروز خم بر ابرو نمی آورند) .
ولی زن دیگر تحم
مادرم هرشب برایم قصه ای می خواند،که میگفت:با به دنیا آمدن کودکی جدید،زن نیز،برای دیگربار،در جهانی دیگر،متولد می شود.موطن جدیدش می شود بهشت...من شناسنامه ی مادرم را دیده بودم.مادرم اهل هیچ کجا نبود!جای محل تولد در شناسنامه اش خالی بود.بهشت را که دیگر در شناسنامه نمی نویسند...
ز بهشت‌ که‌ بیرون‌ آمد،  دارایی‌اش‌ فقط‌ یک‌ سیب‌ بود. سیبی‌ که‌ به‌ وسوسه‌ آن‌ را چیده‌ بود.و مکافات‌  این‌ وسوسه‌ هبوط‌ بود.فرشته‌ها گفتند: تو بی‌ بهشت‌ می‌میری. زمین‌ جای‌ تو نیست. زمین‌ همه‌ ظلم‌ است‌ و فساد. و انسان‌ گفت: اما من‌ به‌ خودم‌ ظلم‌  کرده‌ام...زمین‌ تاوان‌ ظلم‌ من‌ است. اگر خدا چنین‌ می‌خواهد، پس‌ زمین‌ از بهشت‌ بهتر است.خدا گفت: برو و بدان‌ جاده‌ای‌ که‌ تو را دوباره‌ به‌ بهشت‌ می‌رساند، از زمین‌ م
این چند روز فرصتی شد تا دوباره بعد از حدود ۱۵ سال، سه‌گانه ارباب حلقه‌ها را ببینم. و هنوزم دوست دارم دوباره آنرا ببینم. ارباب حلقه‌ها یک سینمای کامل است. از داستان، کارگردانی، بازیگری، فیلمبرداری، موسیقی، جلوه‌های ویژه و همه‌چیز... یک شاهکار... یک حماسه‌ی ابدی، سرشار امید، حیات‌بخش و بقول خودش، داستانی که باید نسل‌ها برای همه تعریف کرد.
ادامه مطلب
یا ولی الحسناتفصل دوم: مهارتهای ارتباط موثر
۷: در هر قصه ای نقش آدم بد را بازی نکنیم
مطمئن باشیم که به تعداد کافی آدم بی فکر ، در عالم وجود دارد.چه نیازی است که برای هر کار ناراحت کننده، حرف نیش دار و خبر بد ، ما فورا داوطلب شویم؟قبل از اینکه حرفی را به کسی بزنیم میتوانیم آن را در چندین حلقه از نای مورد بررسی قرار دهیم:
۱. در حلقه ی اول: آیا این حرف او را خوشحال میکند؟
۲.حلقه دوم: آیا این حرف برایش مفید است؟
۳. حلقه سوم: آیا نگفتن این حرف مشکلی ایجاد
امروزه شاهد سبک جدید از مداحی هستیم که به سبک "شور" معروف است، در این سبک ذکر گفتن یکی از اصلی ترین بخش‌های مراسم است.برخی افراد و گروه‌ها از همان ابتدا مخالف ذکر گفتن بودند و برخی هم موافق، در ادامه این مطلب به نحوه ذکر گفتن اصولی در هیئت و حکم شرعی ذکر گفتن از دید مراجع تقلید پرداخته‌ایم.
ادامه مطلب
The Lord of the Rings 1978,ارباب حلقه ها,انیمیشن ارباب حلقه ها,بدون سانسور,داستان انیمیشن The Lord of the Rings 1978,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Lord of the Rings 1978,دانلود کارتون,دانلود کارتون The Lord of the Rings 720p,دانلود مستقیم انیمیشن The Lord of the Rings 1978 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,فیلم ارباب حلقه ها,کارتون ارباب حلقه ها با زیرنویس فارسی,
ادامه مطلب
سفر رویایی به رامسر بهشت استان مازندران

سفر رویایی به رامسر بهشت استان مازندران 
رامسر یکی از پربازدیدترین شهرهای شمالی ایران هست، از روستای جواهرده گرفته تا تله کابین رامسر همگی برای مردم جذاب میباشند. شهرستان رامسر که دارای ساحلی جذاب با مناظر کوهستانی و جنگلی هست، از شهر های پرطرفدار شمال ایران برای گردشگری می باشد. با ما همراه باشید تا شما را با بعضی از مشهور ترین جاذبه های گردشگری رامسر از روستای جواهرده گرفته تا تله کا
BluRay,x265 HEVC,انیمیشن خانوادگی,بلوری,دانلود All Dogs go to Heaven 2 1996 1080p,دانلود انیمیشن All Dogs go to Heaven 2 1996,دانلود انیمیشن سگ ها به بهشت می روند 2,دانلود انیمیشن سگ ها به بهشت میروند,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم All Dogs go to Heaven 2 1996 720p,دوبله فارسی,زبان اصلی,عاشقانه,قسمت دوم کارتون سگ ها به بهشت میروند,کم حجم,
ادامه مطلب
حلقه ازدواج با حکاکی اسم
حلقه ازدواج با حکاکی اسم از مدل انگشترهایی که بیشتر زوج های جوان برای گرفتن حلقه عروسی به طلا فروشی سفارش می دهند که حک کردن اسم تان داخل حلقه نشان از عشق است اگر اطلاعاتی در مورد نحوه حکاکی اسم روی حلقه ازدواج ندارید سایت طلا و جواهر تانیا گلد اطلاعات کامل در اختیار شما قرار می دهد 
حلقه مناسب حکاکی
حکاکی اسم را بیشتر داخل حلقه های ساده انجام می دهند اندازه حلقه ازدواج هر چه نازک تر باشد حکاکی اسم داخل آن بسیار سخت م
چهاردهمین جلسه از جلسات هفتگی  " #دوشنبه_های_انقلاب " (جهت شنیدن کلیک کنید)

با سخنرانی دکتر هدایتخواه

مورخ ۹۷/۱۱/۱
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام

موضوع :  نه دی ۸۸
این هفته :
ارباب حلقه ها
کدام حلقه ها و توسط چه کسانی برای براندازی نظام تشکیل شد ؟
چه اتفاقی می افتد که کسانی مورد توجه امریکا قرار می گیرند ؟
کدام موسسات و توسط چه کسانی برای براندازی نرم نظام تشکیل می شوند ؟
چه ارتباطی بین این موسسات و حلقه های یادشده برقرار می شود ؟
ن

فقط در آینده دنبال بهشت و جهنم نگرد. هر گاه بتوانیم یکی را بدون چشم‌داشت و حساب و کتاب و معامله دوست داشته باشیم، در اصل در بهشتیم. هر گاه با یکی منازعه کنیم و به نفرت و حسد و کین آلوده شویم، با سر به جهنم افتاده‌ایم. 
 ملت عشق (الیف شافاک)
پ ن:  کدومامون تو بهشت زندگی میکنیم؟! 
معمولا کتاب هایی که درباره ی زندگی پس از مرگ میخواندم از منابع فارسی و اسلامی بوده است
کتابی به اسم بهشت حقیقت دارد یا بهشت برین حقیقت دارد (proof of heaven)، سفر یک جراح مغز و اعصاب (آقای دکتر ایبن الکساندر  eben alexander)به دنیای پس از مرگ را بیان میکند
در این کتاب به شرح جزئیات آن جهان نمیپردازد و بیشتر حس و حالات را بیان میکند
ادامه مطلب
مادرم هرشب برایم قصه ای می خواند،که میگفت:با به دنیا آمدن کودکی جدید،زن نیز،برای دیگربار،در جهانی دیگر،متولد می شود.موطن جدیدش می شود بهشت...من شناسنامه ی مادرم را دیده بودم.مادرم اهل هیچ کجا نبود!جای محل تولد در شناسنامه اش خالی بود.بهشت را که دیگر در شناسنامه نمی نویسند...
فایل 3dm حلقه ست- 5
دانلود فایل 3dm حلقه ست، طراحی شده با نرم افزار ماتریکس. حلقه ست سایز مردانه 61 ، آماده برای ماشینکاری با دستگاه های پرینتر سه بعدی یا cnc ،که همکاران عزیز طلا ساز می توانند آن را در کارگاه به سایز دلخواه برای سایز انگشت خانمها کوچک کنند.
فایل 3dm حلقه ست- 7
دانلود فایل 3dm حلقه ست، طراحی شده با نرم افزار ماتریکس (Matrix). حلقه ست سایز مردانه 61 ، آماده برای ماشینکاری با دستگاه های پرینتر سه بعدی یا cnc ،که همکاران عزیز طلا ساز می توانند آن را در کارگاه به سایز دلخواه برای سایز انگشت خانمها کوچک کنند.
فایل 3dm حلقه ست- 8
دانلود فایل 3dm حلقه ست، طراحی شده با نرم افزار ماتریکس (Matrix). حلقه ست سایز مردانه 61 ، آماده برای ماشینکاری با دستگاه های پرینتر سه بعدی یا cnc ،که همکاران عزیز طلا ساز می توانند آن را در کارگاه به سایز دلخواه برای سایز انگشت خانمها کوچک کنند.
فایل 3dm حلقه ست- 9
ایده امروزمون
برای ساختن این گوشواره ها اول یه حلقه درست می کنید و سه تا حلقه کوچکتر، بعد حلقه های کوچکتر رو با انگشت اشاره و شست فشار میدین تا مثل عکس زاویه دار بشه (حالت چشم) و حلقه های کوچیک‌ رو داخل حلقه بزرگ ‌می چسبونید

ادامه مطلب
فایل 3dm حلقه ست- 6
نشد که ماه بتابه رو ما،
بریم بیرون از زیر این سایه‌ها،
نشد بره از رو سرمون این ابر سیاه،
...
منم توی ابرا دنبالت می‌گردم،
تا شاید یه‌روز، با بارون بیای واسم.
...
من قول می‌دهم بهت، یه‌جا شاید بهشت...

پ.ن: بچه‌ها ببخشینم به‌خاطر کامنت‌ها. زیاد خوب نیستم که بتونم جواب بدم. ببخشید.
چه چیزهایی عامل گشایش درهای بهشت می‌شود
وقتی انسان اعمالش را برای پروردگار عالم انجام داد و تبیین کرد که عمل من  فقط برای خدا باشد در روایات داریم که خداوند  درهای بهشت را به روی خود باز می‌کند.
نخست؛ «من کان فی الدنیا غافلاً و هو فی النار»؛ هر کس در دنیا غافل شود در آتش جهم خواهد بود بنابراین باید از غفلت هم دوری جست تا بتوان ابواب جنان را باز کرد.
دوم؛ خدمت به خلق خدا که در روایات بسیاری داریم که اگرکسی به خلق خدا خالصانه خدمت کند خدای متعا
به عقیده خیام هر کس که در این دنیا بتواند شاد زندگی کند و از زندگیش لذت ببرد، بطور حتم بعد از مرگش نیز در بهشت خواهد بود.زیرا کسی که زندگی شادی داشته باشد به طور طبیعی نه به کسی ظلم می کند و نه تفکرات منفی نسبت به دیگران دارد.
پس دنیا و آخرتش برای او بهشت خواهد بود.بنابراین نباید زندگی را به خود سخت گرفت و به خود وعده فردایی بهتر داد..
گردون نگری ز قد فرسوده ماستجیحون اثری ز اشک پالوده ماستدوزخ شرری ز رنج بیهوده ماستفردوس دمی ز وقت آسوده ماست
معمولا کتاب هایی که درباره ی زندگی پس از مرگ میخواندم از منابع فارسی و اسلامی بوده است
کتابی به اسم بهشت حقیقت دارد یا بهشت برین حقیقت دارد (proof of heaven)، سفر یک جراح مغز و اعصاب (آقای دکتر ایبن الکساندر  eben alexander)به دنیای پس از مرگ را بیان میکند
در این کتاب به شرح جزئیات آن جهان نمیپردازد و بیشتر حس و حالات را بیان میکند
ادامه مطلب
امروز اولین جلسه ایمونولوژی بود. استادش رو دوست داشتم. گفتن من دکتر ن هستم استاد تمام بخش ایمونولوژی و میکروبیولوژی. گفتن که کلاسمون اینطوریه که من ۵۰ دقیقه درس میدم ده دقیقه استراحت میکنیم و بعدش ۱ ساعت به قول خودشون توتریال! گفتن یه مبحثی رو از قبل معلوم میکنم که بخونین و بعد راجع بهش بحث میکنیم.   شروع کردن از بن حیات گفتن تا رسیدیم به این که بیماری حاصل اینتراکشن هاست و پاتوژن‌هاست. یهو گفتن یه خاطره ای براتون تعریف کنم گفتن تو یه روستای
حلقه ی ازدواجم...
من دادمش امام حسین
هیچ جوری نمیتونستم بفروشمش یا ببخشم به نیازمند....

برای دل های شکسته فقط دعا کنید 
چون جز خدا مرهمی ندارن
برای اونایی که دل میشکنن هم دعا کنید، چون اونا هم آدمن
اونا هم به خدا احتیاج دارن...مثل ما...
    عکس العمل یاس نسبت به جوجه پسرخاله ای که می گوید فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت را دیده است:
اول باید به چند تا سوال در مورد فیلم جواب بدی تا بتونیم تو رو بین خودمون راه بدیم! سوال اول: کجای فیلم دوم ارباب حلقه ها: دو برج، آدم مور مورش میشه؟
منحنی های عملکرد پمپ خلاء حلقه مایع
منحنی عملکرد پمپ خلاء حلقه مایع توضیحات
انواع مختلفی از پمپ های خلاء حلقه مایع ، منحنی جریان مکش حجم آن مربوط به اندازه حفره مکش پمپ حلقه مایع و درگاه مکش است: هنگامی که پورت مکش کوچک است ، حفره مکش نسبتاً بزرگ است ، با افزایش فشار مکش افزایش می یابد. جریان حجم مکش نیز در حال افزایش است. هنگامی که حجم الهام نسبتاً کم است ، با افزایش فشار الهام ، حجم جریان الهام هنگام رسیدن به مقدار معین ، کل حجم را پر می کند و
پروژه برعکس کننده کلمات ! 
در این تمرین ابتدا با تابع input از کاربر یک رشته گرفته ایم و در word ریخته ایم. سپس با تابع len طول آن رشته را در یک متغیر به اسم i ذخیره کرده ایم. و سپس متغیر rev را برای رشته برعکس شده ساخته ایم.
در حلقه while شرط گذاشته ایم که تا وقتی که i صفر نشده، محتویات متغیر rev را با [i-1] رشته مان یعنی word جمع کن و بعد یکی از i کم کن.
همانطور که میدانید کامپیوتر ها از صفر میشمرند یعنی مثلا اگر طول word ما 3 بود بدین صورت است :
حرف اول : 0
حرف دوم: 1
حرف
معرفی حلقه ویبراتور

توضیحات محصولمحل مبدا: چیننام تجاری: Lantuoصدور گواهینامه: CE ، ROHSشماره مدل: A10013قوانین پرداخت و حمل و نقلحداقل مقدار سفارش: 50 عددقیمت: قابل قبولجزئیات بسته بندی: بسته جعبه هدیه ، 100 عدد در هر کارتن ، 6.2KGS در هر کارتن. قهوه ای کم رنگ و بدون آرمزمان تحویل: 3 تا 5 روز پس از دریافت پیش پرداختقابلیت تأمین: 10000 قطعه در هفتهتوضیحاتحلقه خروس ویبراتورجنس: TPR درجه مواد غذاییرنگ: صورتیجزیره خالص: 40 گرماندازه: 37mm * 30mmسر و صدا: زیر 50dBبسته بندی:
ممکن است در طول برنامه شرایطی ایجاد شود که لازم باشد یک دستور را چندین بار اجرا کنید. به طور کلی دستورها پشت هم اجرا می شوند و اجرای دستورات از اولین دستور تابع آغاز می شود و سپس دوم، سوم و الی آخر.زبان برنامه نویسی ساختارهای کنترلی مختلفی را فراهم می کند تا به کمک آن بتوان دستور های پیچیده را به راحتی اجرا کرد.حلقه ها در برنامه نویسی به ما اجازه می دهند تا یک دستور و یا گروهی از آنها را چندین بار اجرا کنیم. فرم کلی یک حلقه به صورت زیر است:
ادام
من انسان را از گل آفریدم، ولی از روح خود نیز در او دمیدم.
من انسان را پر وبال ندادم، ولی وی را اشرف مخلوقات دانستم.
من جهنم را آفریده بودم، ولی انسان را در بهشت قرار دادم.
من درختی ممنوعه ساختم، اما استفاده از دیگر درختان را آزاد گذاشتم.
من شیطان را آفریده بودم، اما توانایی نه گفتن را به او داده بودم.
انسان با خوردن سیب ممنوعه دلم را شکست، اما از آنها دلسرد نشدم.
من انسانها را از بهشت بیرون کردم،اما از درگاه ام بیرون نکردم.
من انسان را تنها به زم
رسول خدا «صلی الله علیه و آله و سلم» می فرمایند: تعداد درجات بهشت مطابق تعداد آیات قرآن است پس هنگامی که حامل قرآن داخل بهشت می گردد به او گفته می شود بخوان و بالا برو که برای هر آیه ای درجه ای است بنابراین بالاتر از حافظ قرآن (که به جهت عمل نمودن به قرآن لیاقت ورود به بهشت را پیدا کرده) درجه ای نیست.
+ اصول و روش های حفظ قرآن - محمدعلی سلیمانی
مدتی به این فکر می کردم به مناسبت شهادت صدیقه کبری سلام الله علیها مطلبی بنویسم. هم نکات زیادی به ذهنم می رسید و هم هیچ چیز برای گفتن نداشتم. احساسی دوگاه می دانی حرف برای گفتن بسیار است. اما چیزی نمی توانی بگویی. چنین وضعیتی عجیب نیست. هرچقدر چیزی از مراتب بالاتر عوالم وجود بهره برده باشد کاملتر است. بنابراین از دسترس درک بشر دورتر خواهد بود. همین است که صحبت کردن درباره حوراء الانسیه بسیار سخت است. شخصیتی که بعد از رسول خدا صلی الله علیه و آل
امروزه شاهد سبک جدید از مداحی هستیم که به سبک "شور" معروف است، در این سبک ذکر گفتن یکی از اصلی ترین بخش‌های مراسم است.
برخی افراد و گروه‌ها از همان ابتدا مخالف ذکر گفتن بودند و برخی هم موافق، در ادامه این مطلب به نحوه ذکر گفتن اصولی در هیئت و حکم شرعی ذکر گفتن از دید مراجع تقلید پرداخته‌ایم.
ادامه مطلب

✨ علامه سید هاشم بحرانی رضوان الله علیه می‌نویسد: در کتاب وسیلة المتعبدین آمده که عمرو بن حمق رحمه الله گفت: من با پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله نشسته بودم که فرمودند: آیا دوست داری که عمود (ستون) بهشت را به تو نشان بدهم؟ عرض کردم: آری. آنگاه علی علیه السلام آمد. پس فرمودند: این و اهل بیت او عمود بهشت هستند.
Ring Doorbox فاش می شود ، اما برای آن چیست؟یک نشت اخیر حاکی از آن است که حلقه متعلق به آمازون در حال آماده سازی نوعی از قفل کنترل از راه دور برای درب منزل شما است ، اما جزئیات مربوط به این ابزار غیرمترقبه ناامیدکننده ترسیم شده است.
نشت Ring Doorbox از Zatz Not Funny! منبع قابل اعتماد بسیاری از نجوا های مرتبط با خانه هوشمند است. به نظر می رسد Doorbox با شکل سفید ، مستطیل شکل به اندازه یک قفل کلید است (اگرچه گفتن آن بدون هیچ زمینه بصری دشوار است) ، با آرم Ring ، دکمه سفید
حلقه گرد فولادی Stainless steel round ring یکی از انواع اتصالات استنلس استیل می باشد که نه تنها همراه با سیم بکسل استیل Stainless steel wire rope بلکه در اتصالات اسلینگ زنجیری Stainless steel lifting chain نیز مورد استفاده قرار می گیرد. حلقه گرد فولادی Stainless steel round ring دارای قابلیت های لیفتینگ بالایی بوده و بصورت یکسره و بسته تولید شده و در دسته حلقه های فولادی یا stainless steel master link نیز دسته بندی می شود. اما تفاوت اصلی حلقه گرد فولادی Stainless steel round ring با حلقه فولادی پیچ دار که تحت نام
گاهی اوقات شاهد حوادث و رویداد‌هایی هستیم که به سختی می‌توان باور کرد که اتفاقی باشند و به نظر می‌رسد که کسی طوری آن‌ها را طراحی و برنامه ریزی کرده است که طبق برنامه و شیوه خاصی اتفاق بیافتند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با افرادی آشنا کنیم که به طرز شگفت انگیزی خوش شانسی را تجربه کرده اند و می‌توان به نوعی آن‌ها را خوش‌شانس‌ترین افراد تاریخ نامید!

لنا پالسون (Lena Påhlsson) 
لنا پالسون حلقه ازدواجش را در حالی یافت که ۱۶ سال پیش در حا
ساخت و ساز الگوی یقه ایستاده
یقه ایستاده تا یقه در دماغه ، چاکرا و تام فورد.این نوع یقه جالب ترکیبی از برش برای یقه ایستاده و یقه یقه ساده است. برش یقه مانند یقه ایستاده در گردن ساخته می شود ، بنابراین لبه شکاف فقط در قسمت جلویی شروع می شود. این یقه بخصوص تصفیه شده ، هر ژاکت را مجلسی شیک و عجیب می کند.
یقه ایستاده ایستاده طرح

همپوشانی دکمه و موقعیت های دکمه های دکمه را علامت بزنید. شکاف حلقه را علامت بزنید. خط گردن را 1 سانتی متر در شانه پایین بی
«ای سپاه خدا، بر مرکب جنگ نشینید و به رزم آیید، که شما را بشارت بهشت است...»
دهانم به خشکی و پیشانی ام به عرق می نشیند. عمر به کدام بهشت بشارت می دهد این سپاه را؟ از جان به یقینم که این بهشت، همان نیست که در سینۀ من هم، بشارتش می شنوم. عمر مگر به چه آیین است، که راه بهشت اش از میان خون فرزند پیامبر می گذرد؟

+ فصل شیدایی لیلاها - سید علی شجاعی
خالد بن ولید، علی(ع) را در زمین های خود دید، جسارتی به حضرت نمود، علی(ع) از اسب
پیاده شد و خالد را به سمت آسیای حارث بن کلده برد، سپس میله آهنی سنگ آسیا را در
آورد و آن را مانند حلقه ای بر گردن خالد انداخت، در این حال یاران و اطرافیان خالد
ترسیدند و خالد نیز شروع به قسم دادن علی نمود که مرا رها کن.علی(ع) او را رها
کرد و خالد در حالیکه میله آهنین مانند حلقه ای اطراف گردنش بود، نزد ابوبکر
رفت.ابوبکر به آهنگران دستور داد که حلقه آهنین را از اطراف گر
چی میشه یه دلخوشی برای یه آدم؟؟؟!!

زمین تاریک تر از اون چیزیه که میشه فهمید .. آدمی بهشت خودشو کجا می سازه؟؟
گاهی دل، قلب، ذهن و فکر .. ظرفیتی برای ساختن دوباره نداره .. دست دل و قلب و ذهن و فکر کوتاهه از ساختن .. لازمه یه مرور مجدد کنه .. دوباره حقیقت رو جستجو کنه ..
مصریان باستان سومین سلسله از پادشاهی قدیم در 2800 سال قبل از میلاد، نزدیک به 5 هزار سال قبل از حلقه ازدواج استفاده می 
کردند.حلقه ازدواج در انگشت چهارم انداخته می شود و در مراسم عقد عروس و داماد در دست هم می اندازند.حلقه ازدواج نماد عشق، وفاداری است.
یونانیان اعتقاد داشتند رگی در انگشت چهارم هست که به قلب متصل است و اسم این رگ را رگ عشق گذاشته اند

سایر خدمات فروشگاه طلا و جواهر تانیا گلد
 انگشتر طلا گردنبند طلادستبند طلا گوشواره طلانیم ست
دانایی و جهلدرقرون وسطا کشیشان بهشت را به مردم می فروختند و مردم نادان هم با پرداخت مقدار زیادی پول قسمتی از بهشت را از آن خود می کردند. 
فرد دانایی که از این نادانی مردم رنج می برد دست به هر عملی زد نتوانست مردم را از انجام این کار احمقانه باز دارد تا اینکه فکری به 
سرش زد… به کلیسا رفت و به کشیش مسئول فروش بهشت گفت:
قیمت جهنم چقدره؟
کشیش تعجب کرد و ...گفت: جهنم؟!
مرد دانا گفت: بله جهنم.
کشیش بدون هیچ فکری گفت: ۳ سکه.
مرد سراسیمه مبلغ را پرداخت کرد
باسمه تعالی
این شعر به مناسبت سفره همدلی و کمک رسانی های مردم به نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان سروده شده است:
بهشت بهای ریال
کنج لبــهای سفره، تبخالی ستپدری شرمســارِ سفره ی خالی ست.روزه ها گرفت بی سحر، مادرولی افطار، نـان سفره یخچالی ست .مانده کار خانواده در بن بستکـرونا؟ چه بسا رسمِ هرسالــی ست.هان! مسلمانِ روزه دار! امروزروزگارِ سخت و دجّالی ست .امتحان عده ای اگر جنگ استامتحانِ روز ما ولی، مالـی ست.هر که از مال خود گذر کردهروزه داریش
چند سالی بود که معنی و تفسیر آیه 73 سوره زمر مرا بخود مشغول نموده بود.
(وَ سِیقَ الَّذِینَ اتَّقَوْا رَبَّهُمْ إِلَی الْجَنَّةِ زُمَرا|(زمر73ً )
یعنی مومنین را به سمت بهشت می کشند .
از خود پرسیدم چرا گفته شده به سمت بهشت میکشند!!
تمام کتب و تفاسیر مختلف را دیدم نتیجه ای حاصل نشد تا اینکه به روایتی از امام صادق علیه السلام در بحار الانوار برخورد نمودم .که می فرماید:
مومنین و دوستان سید الشهدا (ع) در روز حساب از خدا می خواهند قبل از ورود به بهشت مولای
حسین آمد که مصداق شجاعت در زمین باشدحبیب الله و ثارالله و شاه اهل دین باشدخدا می‌خواست تا راهی به درگاه یقین باشدو آمد تا بشیر قلب ختم المرسلین باشدبرای شیعه اسم او سرور منجلی باشدبهشت ما همین ذکر حسین بن علی باشدمرید عشق؛ اشک ما، مراد عشق؛ چشمانشجهان بانگ عطش دارد برای طعم بارانشزمان روشن شد از نور رخ خورشید تابانشزمین کربلا داند عیار ناب ایمانشبرای شیعه اسم او سرور منجلی باشدبهشت ما همین ذکر حسین بن علی باشدزمین؛ کرب و بلای او، زمان؛ هر
در روایت دارد که:
پس از آفرینش بهشت، چبرئیل گفت:
پروردگارا! کدام بشر است که به چنین مهمانخانه ای نیاید؟!!!
ندا رسید: نگاه راهش بکن...
دید در راهش گودالها و خار وخاشاکها و غول ها و... یعنی چه محرومیتهایی...
باید پانزده ساعت شکمش را بگیرد
زبانش را کنترل کند
شب کوتاه بین الطلوعین خوابش لذیذ و برخاستنش طاقت فرساست ولی باید نماز صبح را بخواند.
راه بهشت است.
باید پول را از دلش کنده باشد یک پنجم منافعش را بدهد
گفت: اگر این راه بهشت است، مشتری اش کم است!!!
همت
نه......
برای خیلی از ما آدم ها گفتن این کلمه بسیار سنگین و سخته.
فکر میکنیم با گفتن این کلمه خیلی چیزها از دست خواهیم داد.
اما من فکر میکنم استفاده به جا و به موقع از این کلمه باعث میشه تو خیلی چیزها رو بدست بیاری.
مثل الان من.... 
وقتی تو محکم میگی نه.....   خیلی از نزدیکترین هایت به کلی بهم میریزن و تو رو تحقیر میکنند،گاهی کارشون به جایی میرسه که با تو قهر میکنند
اما به نظر من باید بهشون زمان داد تا معنای حرف های تو رو درک کنند و متوجه دلیل نه گفتن تو
در زمان عقد عروس و داماد برای یکدیگر حلقه ازدواج خریداری می کنند و حلقه ازدواج را معمولا هرکسی به سلیقه و نظر خود انتخاب می کندو اکثرا حلقه ها شبیه به هم خریداری می شوند.حلقه ازداواج برای عروس و داماد سایز های مختلفی دارند و معمولا حلقه ازدواج عروس کوچک تر از حلقه ازدواج داماد است،در نتیجه حلقه عروس ارزان تر از حلقه داماد است.
در دین اسلام معمولا طلا برای مرد توصیه نمی شود،به همین دلیل بعضی از مردان جنس حلقه ازدواج  خود را از نقره، تیتانیوم
ترجیح میدم راحع به خیلی چیزها حرف نزنم
تا واکنشی رو نبینم ، که توقعش رو ندارم
کاش آدما "همه ی" فکراشونو می گفتن. قبل از اینکه ببینن درسته یا غلط. می گفتن. می گفتن
صاف. مستقیم.

من از فلانی بدم میاد ، چون پر روئه
من از کوله پشتی ئه تو خوشم میاد
من از راه رفتن اون بدم میاد
بهت گفته بودم دندونات خیلی گنده ن ؟
یادم بنداز بهش بگم مامانش خیلی مهربونه
تو قشنگی. و این آخرین حرف امروزمه.
حلقه عشاق را با رخت آشفته کنطعم می ناب را با قدحی تازه کنسیره فردوسیان طاعت و ذکر و ثناستسیره ما در فنا باده ی با ربناستگفت رو از من تهی گرد سپس بازگردگفتمش این سرخوشی فارغم از ساز کردنیست در این سینه جز یاد تو ام هایو هوای صنم فتنه جو جز تو چه جویم بگوگفت سحر آگهی میدهم از سر عشقگفتمش این تیره شب ناز تو باید نوشتگفتمش ای ساربان میکشی ام در نهانگفت چنان میکشم تا که تو گردی عیان
body,table tr{background-color:#fff}table tr td,table tr th{border:1px solid #ccc;text-align:left;padding:6px 13px;margin:0}pre code,table,table tr{padding:0}hr,pre code{background:0 0}body{font:16px Helvetica,Arial,sans-serif;line-height:1.4;color:#333;word-wrap:break-word;padding:10px 15px}strong,table tr th{font-weight:700}h1{font-size:2em;margin:.67em 0;text-align:center}h2{font-size:1.75em}h3{font-size:1.5em}h4{font-size:1.25em}h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-weight:700;position:relative;margin-top:15px;margin-bottom:15px;line-height:1.1}h1,h2{border-bottom:1px solid #eee}hr{height:0;margin:15px 0;overflow:hidden;border:0;border-bottom:1px solid #ddd}a{color:#4183C4}a.absent{color:#c00}ol,ul{padding-left:15px;margin-left:5px}ol{list-style-type:lower-roman}table tr{border-top:1px solid #ccc;mar
بچه ها یه پروژه متلب دارم.
این متلبم چقد سخته ها یه کد اشتباه بزنی دوباره همرو باید از اول بزنی.
خب دارم کوچولو کوچولو یاد میگیرم.
تو متلب هر حلقه وایل رو نمیشه به صورت فور نوشت.
ولی برعکسش میشه.
اخر حلقه فور و ایف هم اند باید بنویسی.
بانمکیش اینجاست که ازمایشگاه ماتریس اسمشه
انگشتر پشت حلقه یک اکسسوری نسبتا جدید است کهخانم های جوان در هنگام خرید حلقه ازدواج از آن استقبال می نمایند.
این انگشتر در واقع یک حلقه ظریف و نازکی است که در کنار حلقه ازدواج قرار می گیرد.همانطور که اشاره شد این حلقه به تازگی مد شده استو توسط افراد مشهور و سلبریتی استفاده می گردد.انگشتر پشت حلقه زیبایی و جلوه ی بیشتری را به حلقه ازدواج شما می دهد.
همانطور که قبلا در مقاله «در مورد تاریخچه حلقه نامزدی چه می دانید؟» اشاره شد از دیرباز تاکنون خ
حیفش نیست که خاطرات تو، تنها غبار غمناکی شود بر رخ ما؟ حیفش نیست که فقط افسوس بخوریم و گیج و منگ بمانیم؟ و باز هرگاه که به‌ظاهر در جریان و حرکتیم‌، حیف نیست از خاطر بردن یاد تو؟ لابد نیست، چطور بگویم، غصه بد است خب، بهر دلیلی.
هر بار که‌ صدای حلقه‌ام به تصادف یا عمدی از برخورد با دیواره‌ی استکانی یا لبه‌ی میز یا هرچیز دیگر در‌می‌آید، انگار بالای تخت اتاقت ظاهر شده باشم و تو نشانم‌ بدهی که چطور پرستار را که لازم داری با آن‌ تکنیک‌ بازیگو
مادر  بهشت  من  همه  آغوش گرم تست
گوئی   سرم    هنوز   به  بالین  نرم تست
مادرحیات با تو بهشت است و خرّم  است
ور  بی  تو بود  هر دو جهانش جهنّم است
ما را عواطف این همه  از شیر  مادر  است
این رقّتی که دردل وشوری که درسراست
اغلب  کسان  که پرده حــــرمت دریده اند
در کودکی محبّت مــــادر  ندیده اند
امروز   هستیم  به  امید  دعـــــای تست
فردا کلید باغ بهشتم رضای تست

نقل است که روزی یکی از اهل حال، در جمع اصحاب خود نشسته، آرزوی خویش را با ایشان در میان می گذاشت. می گفت: اگر خدای تعالی، مرا بین ورود به بهشت و خواندن دو رکعت نماز مخیر سازد، دو رکعت نماز را بر ورود به بهشت ترجیح می دهم. چون علت را از وی پرسیدند، گفت: زیرا در ورود به بهشت به حظّ خود و در دو رکعت نماز، به حق قادرِ بی نیاز مشغولم. این کجا و آن کجا...؟

منبع: کشکول شیخ بهایی ص 27 و 28
چه حلقه‌های بی‌ثمر تو را به دار می‌کشدبیا به حلقه‌ی خدای که دست یار می‌کشد
نه رهگذار عشق که بیا و جان عشق باشبیا که حقّ حی تو را بدان دیار می‌کشد
تو حرف دیگران زنی به دیگران و سایه‌ایحریف حرفه‌ای نه‌ای که از تو کار می‌کشد
قلم شکست و جان گرفت، قلمروی بیان گرفتعنان کشید و خوان گرفت، خوشم به دار می‌کشد
رسید وصل تازه‌ای، درون یکی برون یکی بکشت جان و جان نو به روزگار می‌کشد
زمانه‌ای غریب نیست، غریب حال آدمی‌ستکه بر درخت روحسار نشسته قار
این پاورپوینت در 30 اسلاید به شکل زیبا و منحصر به فرد طراحی و اسلاید بندی شده است دراین پاورپوینت مطالبی از دلایل خلقت جهنم و بهشت،تخت های بهشتی،میوه های بهشتی،آگاهی بهشتیان از حال جهنمیان و سایر مطالب مفید و ارزنده درمود اهل بهشت و دوزخ در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
الان که می بینم سعید با چه نگرانی کنارم هست و ازمن مراقب میکنه؛ سعید پرمشغله ی گرفتار، فکر میکنم خدا اگر بخواد وعده ی فریبنده بده رود عسل و حوری فریب اغواکننده ای نیست. بهشت جایی هست که شما رو دوست دارن و به شما بها میدن. جایی که شما در اولویت هستید و آدمها آغوششون و حضورشون امن ترین پناهگاه جهان هست. بهشت خونواده ست. 
همانطور که مشخص می باشد، حلقه نامزدی از نماد های مهم برای ازدواج زوجین مردان و خانم می باشدو به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم به تاریخچه حلقه نامزدی بپردازیم تا نهایتآشنایی در مورد حلقه نامزدی و تاریخچه آن را داشته باشیم.
گفتنی است که در یونان مدرن برای حلقه نامزدی از دو حلقه استفاده می شده است،یک حلقه برای مرد و حلقه دیگر برای زن استفاده می شده است،حلقه ای که برای زن استفاده می شده است به صورت طلایی بوده است و حلقه ای که برای مرد بوده ا
مصریان باستان سومین سلسله از پادشاهی قدیم در 2800 سال قبل از میلاد، نزدیک به 5 هزار سال قبل از حلقه ازدواج استفاده می 
کردند.حلقه ازدواج در انگشت چهارم انداخته می شود و در مراسم عقد عروس و داماد در دست هم می اندازند.حلقه ازدواج نماد عشق، وفاداری است.
یونانیان اعتقاد داشتند رگی در انگشت چهارم هست که به قلب متصل است و اسم این رگ را رگ عشق گذاشته اند

خدمات فروشگاه طلا و جواهر  تانیا گلد:
خرید انگشتر طلا
خرید گردنبند طلا
خرید دستبند طلا 
خرید گو
زوزه بکش حیدر
حقته ...حقته ... حقته ...
تو طلایی با روکش لجن ... 
گریه کن برای بخت سیاه خودت ...
زار بزن برای صراط غیر مستقیمی که انتخابش کردی ولی میدونی "راه" از اونوره ... 
داری چی رو با چی معاوضه میکنی؟ 
عین پدرت حضرت آدم، بهشت رو میدی که زمین رو بخری؟ 
چرا اینجوری بودیم از اول؟ چرا ما انسانها اینقدر حساب کتابمون ضعیفه، چرا پادشاهی رو با گدایی معاوضه میکنی؟ چرا پاکی رو میدی که ناپاکی به دست بیاری؟ چرا طلا رو میدی که لجن بگیری؟ چرا سعادت رو دو دستی تق
کاش دنیایی بود که درش رنج و غم نبود و همراه تو میشد به آنجا رفت... درسته بهشت اتفاقات هیجان انگیز نداره و لذت کشف چیز تازه ای ما رو به شوق نمیاره... درسته به نظر میرسه در آنجا زندگی کسالت آوری جریان داره، اما همین که "رنج" نیست، کافیه برای اینکه بهشت باشه...
 همه ما بارها و بارها در موقعیت هایی قرار گرفته ایم که گفتن کلمه "نه" برایمان سخت بوده است.برخلاف این که "نه" گفتن را ترجیح می دهیم "بله" می گوییم.
این موارد شامل درخواست هایی از شما برای انجام کاری می شود که علاوه بر این که وقت شما را می گیرد، سبب نادیده گرفتن برنامه از قبل تعیین شده شما شده و هم چنین موجب برقراری ارتباط با افرادی می شود که مایل به رفت و آمد با آن ها نیستید و در این هنگام شما تسلیم شده و موافقت می‌کنید.

ادامه مطلب
چاپ جایگشت های حروف یک عبارت
برای محاسبه تعداد جایگشت های حروف یک کلمه ابتدا باید کتابخانه itertools را وارد کنیم، سپس از کاربر واژه مورد نظر را با input بگیریم و در متغیر word ذخیره کنیم. در نهایت میتوانیم با itertools.permutations به یک لیست از جایگشت های word برسیم که اینجا در متغیر per ذخیره شده.
حالا میتوانیم آنها را با یک حلقه چاپ کنیم. در حلقه گفته ایم به ازای هر i در per ، متغیر i را تبدیل به رشته معمولی کن - با استفاده از ''.join () - و چاپ کن.
اگر در حلقه فقط یک print معم

والدین «نه» را گاهی آنقدر راحت به زبان می‌آورند که کودک اولین کلمه‌ای که یاد می‌گیرد؛ «نه» است و گاهی آنقدر گفتن این کلمه جادویی برای آنها سخت می‌شود که فرزند فکر می‌کند هر چیز که بخواهد سریع فراهم می‌شود.
ادامه مطلب
تشهد سه‌گانه مکتوب بر درهای بهشت
علامه مجلسی رضوان الله علیه می‌نویسد:
٢٤- ومن كتاب المقنع فی الامامة عن جابر الانصاری قال رسول الله : لیلة اسری بی إلى السماء امر بعرضالجنة والنار علی ، فرأیتهما جمیعا ، رأیت الجنة وألواننعیمها ، ورأیت النار وألوان عذابها ، وعلى كل باب من أبوابالجنة الثمانیة : لا إله إلا الله ، محمد رسول الله ، علی ولی الله.
شیخ صدوق رحمه الله در کتاب المقنعة فی الامامة روایت کرده است که پیامبر خدا صلی الله علیه و آ
دانلود اهنگ نه ترس جهنم نه حرص بهشت mp3 نسخه اصلی و لایو : دانلود آهنگ نه ترس جهنم نه حرص بهشت دانلود نسخه کامل اهنگ ترکی نه ترس جهنم نه حرص بهشت با لینک مستقیم از تهران دانلود Download Music Torki ...
متن آهنگ نه ترس جهنم نه حرص بهشت ,متن آهنگ,کد آهنگ پیشواز همراه اول نه ترس جهنم نه حرص بهشت ,Download Music,دانلود آهنگ,نه ترس جهنم نه حرص
دانلود اهنگ نه ترس جهنم نه حرص بهشت mp3
ادامه مطلب
همیشه یکی از آرزوها و دغدغه‌های اساسی ادبی من تشکیل یک حلقه ادبی بوده است. البته معیارهایی برای خودم معین کرده‌ام ولی ترجیح میدادم خود به خود اتفاق بیفتد و با چند رفیق پای کار و باحال و اهل شعر و ادب آغاز کنم. اسمش را هم معین کرده‌ام گوشه ذهنم که آب بخورد. احتمالا این فرض برای خودم بماند اما به نظرم آمد که اگر نگفته‌ام تا بحال، بگویم...
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را بخواند از دین وقرض دنیا رها شود این سوره هفتاد نوع بلا که خوارترین آنها جنون و جذام و برص است را رفع می کند هرکه بخواند در بهشت عدن که وسط بهشت است ساکن شود وبه او مزد کسی را دهند که در وقت مرگ وصیت نیکو کرده است هرکه این سوره را در دیوار باغ نهد میوه آن زیاد شود و ا گر در منزل خصم قرار دهند جماعتشا ن متفرق شود
خلاصه و دانلود رمان دالان بهشت
داستان دختر و پسر جوانی است که به دلیل زیاده خواهی های دختر از یکدیگر جدا میشوند. پس از اینکه پسر داستان برای خود زندگی جداگانه تشکیل میدهد و دختر در تنهایی خود میماند، متوجه اشتباهاتش میشود و پس از ماجرهای زیادی باز به یکدیگر میرسند اما… .
دالان بهشت پس از بامداد خمار و چراغ هارا من خاموش میکنم سومین رمان پرفروش ایرانی است.

هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان دالان بهشت با فرمت pdf و لینک مستقیم رایگان برای گو
هتل آپارتمان بهشت مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان درامام رضا 2 با فاصله حدود 2 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان بهشت برای اقامت در مشهد مقدس می باش
همیشه ی خدا آرزو داشتم وقتی صبح ها از خونه می خوام بزنم بیرون و برم سرکار، کرور کرور خواستگار پشت در خونمون غش کرده باشن. حالا کرور کرور هم نه لااقل یک نفر باشه که قلبش واسم بتپه و از سیریش بودنش چندشم بشه! ولی زهی خیال باطل.
فقط یه ممد خمار بود که 18 سالگیم عاشقم شده بود و هر وقت من از محله رد می شدم دوستاش با مشت میزدن تو پهلوش. اونم چشماشو به سختی باز می کرد و نهایت عشقش رو با حلقه حلقه بیرون دادنِ دود سیگار به سمتم نشون می داد. بعد ها که ممد خمار
از مهمترین نمادهای جهان هستی که از قدیم و تا به امروز بوده است،حلقه ازدواج است که استفاده از این حلقه دارای معنی های مختلف و جالبی هم می باشد.ما در ادامه این مقاله قصد داریم که توضیح بدهیم حلقه ازدواج نماد و سمبل چیست؟
برای حلقه ازدواج مطالب مختلفی منتشر شده است که دارای یک منبع موثق نمی باشد وبه همین دلیل ما به حکایت های مختلف گفته شده نخواهیم پرداختو موضوع اصلی بحث ما در این بخش سمبل حلقه ازدواج می باشد.
شکل دایره مانندی که در حلقه ازدواج و
مقدمه : بهشت اقامتگاه ابدی مؤمنان و صالحان رستگار در جهان آخرت است و بهشتیان کسانی هستند که به تصریح قرآن، در ترازوی اعمال، کفه‌ی کارهای نیک‌شان از کفه‌ی بدی‌هاشان سنگین‌تر است. در قرآن مجید، بهشتیان به نام‌ها و صفت‌هایی همچون اصحاب الیمین و اصحاب الجنه خوانده می‌شوند
ادامه مطلب
مقدمه : بهشت اقامتگاه ابدی مؤمنان و صالحان رستگار در جهان آخرت است و بهشتیان کسانی هستند که به تصریح قرآن، در ترازوی اعمال، کفه‌ی کارهای نیک‌شان از کفه‌ی بدی‌هاشان سنگین‌تر است. در قرآن مجید، بهشتیان به نام‌ها و صفت‌هایی همچون اصحاب الیمین و اصحاب الجنه خوانده می‌شوند
ادامه مطلب
هتل بهشت قشم

توضیحات
دسته: هتل های 3 ستاره قشم

قشم

هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل های لوکس قشم

هتل بهشت قشم

هتل بهشت قشم
هتل بهشت قشم یکی از هتل های 3 ستاره و لوکس قشم می باشد. این هتل در بهترین موقعیت تور قشم تابستان جزیره قرار گرفته است. رستوران هتل بهشت قشم بسیار عالی بوده و از بهترین رستورانهای قشم به شمار می رود.
امکانات هتل شامل:
برخی امکانات هتل بهشت قشم شامل رستوران، کافی شاپ، اینترنت رایگان، مینی بار، پارکینگ اختصاصی، ت
در حالی که خواب زیاد و نوشیدن آب بیشتر می‌تواند مفید باشد، برخی افراد مستعد داشتن تیرگی زیر چشم هستند. این پنج روش را آزمایش کنید تا از این حلقه‌های سیاه زشت خلاص شوید.
وقتی صحبت از تیرگی زیر چشم می‌شود، این شوالیه‌ی تاریکی هر روز برای من بیشتر می‌شود. قطعا خواب و آبرسانی می‌تواند تیرگی را مقداری بهبود بخشد، اما می‌دانستید که حلقه‌های تیره ارثی هستند؟
همچنین با افزایش سن، پوست زیر چشم نازک شده و تیرگی آن افزایش می‌یابد، اما ناامید نش
لوله کاروگیت
لوله کاروگیت به انگلیسی یکی از انواع لوله های پلی اتیلن دوجداره می باشد که دارای سطح خارجی اسپیرال (فنری یا مارپیچی) و سطح داخلی یکپارچه و صیقلی می باشد. لوله کاروگیت به لوله پلی اتیلن فاضلابی نیز معروف است. جهت تهیه کاتالوگ سایزبندی و مشخصات فنی می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.
لوله کاروگیت همانطور که در تصویر میبینید به لوله هایی گفته میشود که دارای دو جداره مجزا، یکی بیرونی با شکل ظاهری موج دار و یا به عبارتی حلقه حلق
مدیریت مهارت جرأت ورزی « نه » گفتنمهارت جرأت ورزی ؛۱ – یعنی ، توانایی ابراز خود و حقوق خود بدون پایمال کردن حقوق دیگران .۲ – یعنی ، جرات مندی ، ابراز وجود ، قاطعیت و مهارت نه گفتن .۳ – یعنی ، گفتن نه یعنی اراده ، اقتدار و پافشاری روی حقوق خود و
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها